İhracat Taşıma Hizmetleri

Soylu Logistics kendi tedarikçileri aracılıyla, Türkiye’nin her yerindeki fabrikalardan limanlara konteyner taşımalarını profesyonel bir biçimde gerçekleştiriyor. Gümrükler nazarında sahip olduğu global teminatlar sayesinde, müşterilere en yakın sahalarda gümrüklenmiş ihraç malları limanlara ulaştırıyor.

İthalat Taşıma Hizmetleri

Yurtdışından Türkiye limanlarına Konteyner ve açık yük olarak gelen ithal yükleril ve tedarikçileri araçlarıyla gümrüklü veya gümrüksüz olarak nihai varış yerine ulaştırıyoruz.

Proje Taşımacılığı Hizmetleri

Taşınacak yükün ebatlarına, ağırlığına ve özelliklerine göre uzman ekiplerin yapacağı incelemeler sonucunda belirlenecek ekipmanlarla, her türlü ağır parçaların nakliyesini gerçekleştiriyoruz.
– Yol tetkiklerinin yapılması ve güzergahın projelendirilmesi
– Trafo, Türbin, Jeneratör taşımaları
– Rüzgar değirmenlerinin taşınması ve montajı
– Enerji santralleri taşımaları
– Gemi motoru taşımaları
– Taşınan yüklerin şantiyesinde yerine yerleştirilmesi ve montajı

Yük Sabitleme Hizmetleri

Özellikle Proje bazlı ihracat yüklemelerinde uzmanlaşmış kadromuzla müşterilerimizin antrepolarında, fabrikalarında ya da Serbest Bölgelerde lashing ve unlashing hizmeti vermekteyiz. Kasalanmış malzemeleriniz en uygun bir şekilde veya sizin planınıza göre konteynerlere yükleniyor. Yüklenen malzemeler ise istife uygun bir şekilde airbag (havayastığı) veya ağaç kullanılarak sabitleniyor (Lashing). Buradaki maksat bilindiği üzere konteynere yüklenmiş olan malzemelerin uzun süren deniz yolculuğu sırasındaki ve aktarma limanlarındaki indir bindirlerde sallantılardan olabilecek hasarları en aza indirmektir.

Konteyner Taşıma Hizmeti

Dolu-Boş Konteyner Depolama Hizmeti

Transit – Aktarma Hizmeti

Açık Yük Taşımacılığı Hizmeti

Uzun Dönem Şoförlü – Şoförsüz Her Ebatta Ticari Araç Kiralama Hizmeti

Teminatlı Taşıma Hizmeti

Özel Depolama ve Genel Depolama Taşımacılık Entegre Hizmeti